Casper Via X20 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Tüm Özellikleri…

Yakın zamanda piyasaya çıkan akıllı telefon modellerine bir yenisi daha eklendi. Casper firmasının tanıtmış olduğu Casper Via X20 akıllı telefon bizlere neler sunuyor isterseniz yakından bakalım.

Günümüzde birçok akıllı telefon markası ve üst düzey birçok teknoloji markası bulunuyor. Bununla beraber Casper markası da birçok teknolojik cihazıyla karşımıza çıkan markalardan birisi diyebiliriz. uygun fiyatlı ve her bütçeye uygun birçok akıllı telefonu uzunca bir süredir bizlere sunan markanın en son tanıttığı akıllı telefon modeli ise Casper Via X20 oldu.

Casper firmasının çoğunlukla kamera performansına ve ekran tasarımına odaklandığı bu akıllı telefon modeli, bir amiral gemisi kadar güçlü özelliklere sahip olmasa da oldukça faydalı ve oldukça yeterli özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Fiyat/performans segmentinde olan bu telefon gündelik hayatta oldukça yeterli bir telefon olacaktır.

Casper Via X20 Piyasaya Sunuldu

Casper Via X20’in daha çok gençlere hitap ettiğini söyleyebiliriz.  Bunun nedeni ise telefonun güçlü özelliklere sahip olması diyebiliriz. Telefonun yapısına göz attığımızda dörtlü arka kamera, yüksek depolama kapasitesi gibi birbirinden performanslı özellikleriyle, telefonu ile fotoğraf ve video kaydı yapan kişiler için gayet mükemmel diyebiliriz.

Telefonun özeliklerine yavaştan geçecek olursak günümüz telefonlarında da olduğu gibi standart bir batarya kapasitesi bulunuyor. Bu batarya kapasitesi, 4510 mAh olarak dizayn edilmiş durumda. Bunun yanında telefon, 150 dakika içerisinde tamamen şarj olabilirken işlemci konusunda da Helio P70 sekiz çekirdekli işlemciyi beraberinde kullanıcılarına sunuyor. Telefonun 128 GB depolama alanı ile geldiğini ve beraberinde 6 GB RAM’i de içerisinde barındırdığını dile getirelim.

%80 şarja ulaşması için ortalama olarak 80 dakika sürebiliyor. Akıllı telefon farklı kamera modlarıyla da sizlere birçok açıdan keyifli anlar yakalamanızda da olanak tanıyor. Öte yandan Casper Via X20’nin tüm teknik özellikleri ise;

  • Ekran: 6,53 inç FHD+ O-sonsuz ekran
  • Arka Kamera: 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
  • Ön Kamera: 25 MP
  • Batarya: 4510 mAh
  • SIM: Çift
  • İşlemci: MediaTek Helio P70 8 çekirdek
  • RAM: 6 GB
  • Depolama: 128 GB
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Parmak izi sensörü: Var, arkada

 

Olarak belirlenmiş durumda. Öte yandan telefonun satış fiyatına da değinmek gerekirse; telefon 3799TL gibi bir fiyatla satışa sunulmuş durumda.

İlişkili Yazılar