Ubisoft, 89 TL’lik Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı!

Ubisoft firması düzenlediği oyun kampanyaları ile beraber birçok oyuncuyu bünyesine toplamayı başarmış durumda.  Düzenlediği devasa indirimler ve ücretsiz oyun hediyeleriyle beraber ses getirmeyi başaran firma, bu kez yine bir güzellik yaparak Çin’deki oyunseverler için Far Cry 3’ü ücretsiz olarak sunmaya başladı. Bununla beraber oluşturulan bu kampanya yalnızca Çin’de uygulanmasına karşılık bu kampanyadan Türkiye’de de faydalanmak bir o kadar kolay diyebiliriz.

Piyasaya sürdüğü birçok oyunla beraber oyuncuların ilgisini üzerine toplamayı başaran Ubisoft firması, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlatmış durumda. Öte yandan yalnızca Çin sınırları içerisinde kampanya devam ediyor olsa da dünyanın birçok bölgesindeki birçok oyuncu bu kampanyadan bir şekilde faydalanabilmektedir. Steam fiyatı tam 89 TL olan bu oyun, pek çok oyun severin yıllardır tercih ettiği oyunlar arasında diyebiliriz.

Far Cry 3, Ubisoft’un en popüler oyunları listesinde ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Bununla beraber Açık dünya oyunları arasında aksiyonu bol oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan Far Cry 3, oldukça sürükleyici hikayesiyle de oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmış durumda.

Gelelim Far Cry 3’ün konusuna… Far Cry 3, tehlikeli bir adada geçiyor diyebiliriz. Bunun yanında oyunda oldukça tanılan düşmanlardan birisi olan Vaas Montenegro’ya karşı savaşarak geçiyor. Oyun içerisindeki onlarca çeşit araçla beraber adada tur atabilir, görevleri yapabilir veya yeni ve gizemli bölgeler keşfedebilirsiniz. Ayrıca bu oyun, 2012 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen bugün bile grafik özellikleriyle beraber kendisine bağlamayı başarmış durumda.

Far Cry 3 Sistem Özellikleri Nelerdir?

 

 

 

Oyun oldukça hafif sistem özelliklerine gerek duyuyor. Bu sistem özelliklerinin arasında RAM’inizin 4GB veya üstü olması işinizi görürken bunun yanında sadece 512 MB ekran kartı hafızasına da ihtiyacınız var. Oldukça düşük sistem gereksinimleriyle beraber oyun içerisinde rahatlıkla kasma ve donma problemi yaşamadan rahatlıkla harika dakikalar geçirebilirsiniz.

Far Cry 3 Nasıl Ücretsiz Olarak İndirilebilir?

UPlay sitesine girip öncelikle oturum açmanız gerekmektedir. Daha sonrasında Far Cry 3’ün olduğu kampanya sayfasına giriş yapın en son olarak girmiş olduğunuz kampanya sayfasında bulunan Far Cry 3 oyununun altındaki Çince yazılı “Katıl” butonunu göreceksiniz. Daha sonrasında bu butona bastıktan sonra kısa bir süre bekleyin. Birkaç saniye sonrasında onay tiki olan bir menüye erişeceksiniz. Far Cry 3’ü kitaplığınıza ekledikten sonra uPlay uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Eğer daha öncesinde bir UPlay uygulamasına sahipseniz yeniden indirmenize gerek yoktur. UPlay uygulamasından oturum açma işleminizi tamamladıktan sonra Kütüphane bölümüne gelerek oyununuza erişebilir ve oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

 

İlişkili Yazılar