Epic Games Store, Bir Oyunu Daha Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunlar konusunda bu sefer de karşımıza satış fiyatı 25 TL olan Into The Breach var. Peki bu oyunu nasıl ücretsiz olarak Epic Games kütüphanemize ekleyebiliriz.

Dünyanın en popüler oyun platformlarından birisi olan Epic Games Store, geçen yıl başlatmış olduğu bir etkinlik ile her hafta ücretsiz olarak bazı oyunları sunacağını dile getirmişti. Bu kampanyanın 2020’nin başına kadar devam edeceği vurgulanırken şirket, bir değişiklik yaptı ve kampanyayı hala devam ettiriyor.

Platformda ücretsiz olarak oyun dünyasına sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek fiyatlara satılması da oyun severlerin oldukça ilgisini çekiyor diyebiliriz. Epic Games Store, şimdi normal fiyat 25 TL’ye tekabül eden Into The Breach adlı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmuş durumda.

Into The Breach’ın Hikayesi Nedir?

FTL’in yapımcılarının bir kez daha garip bir atmosfer oluşturdukları Into The Breach, bir sıra tabanlı strateji oyunu olarak dikkatleri üzerine toplamış durumda. Oldukça ilginç mekaniklere sahip olan bu eğlenceli yapımda gezegeni istilacı devasa bir gruptan kurtarmak için farklı strateji oluşturmanızı sağlıyor.

Oyun içerisindeki en büyük hedefleriniz arasında kaynak toplamak, asker eğitmek ve bunun yanında savaşmak olduğu için oyun sizlere pek çok strateji oyununun temelindeki mekanikleri yaşatıyor diyebiliriz. Into The Breach, sivil binalar kurarak robotlarımız için gereken gücü elde ettikten sonra da bu robotlar sayesinde şehirlerimizi Vek adı verilen istilacı uzaylı gruplarından kurtarmaya ve korumaya çalışıyoruz.

Öte yandan oyunu oyun arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek bir şey var. Epic Games hesabına sahip olmanız yeterlidir. Oyunu edinmek için yapmanız gerekenler şu şekilde:

Epic Games hesabınıza giriş yapın ve daha sonrasında oyunun olduğu sayfaya gidin. Oyunun bulunduğu sayfada bulunan yükle butonuna tıklayarak siparişi ver demeniz yeterli olacaktır. Artık oyun, kütüphanenize eklenmiş durumda.

 

 

 

İlişkili Yazılar