Oppo Watch, Türkiye’de Satışa Sunuldu İşte Detaylar…

Oppo markasının ilk akıllı saati olarak satışa sunulması planlanan Oppo Watch, dikkat çeken fiyatı ile Türkiye’de satışa sunuldu. Apple Watch benzeri bir tasarıma sahip olan akıllı saat, oldukça uzun bir kullanım süresini kullanıcılarına rahatlıkla sunabiliyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi olan Oppo markasının akıllı saati olan Oppo Watch ülkemizde satışa sunulmasıyla beraber, geçtiğimiz mart ayı içerisinde tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Öte yandan Oppo Watch akıllı saat, özellikle de tasarım konusunda Apple Watch ile olan benzerliği ile dikkat çekmişti.

46mm ve 41 mm olmak üzere iki ayrı boyuta sahip olan Oppo Watch, 46 mm’lik versiyonunda 1,91 inçlik ekran ve 473x 402 piksel çözünürlüğü kullanıcısına sunuyor. Öte yandan 41 mm’lik versiyonunda ise 1,6 inçlik ekran boyutuna ve bununla beraber 260x 320 piksel çözünürlüğü kullanıcılarına sunacak.

46mm’lik Oppo Watch, 430 mAh’lik bir batarya ile piyasaya sunulurken bunun yanı sıra 41mm’lik model ise 300 mAh modunda ise 31 güne kadar kullanım süresi sunabilmektedir. Standart bir kullanım yapmanız durumunda tek şarj ile tam tamına 40 saat, güç tasarrufu ile 21 gün kullanım vadediyor. 75 dakikada tam şarj olabilen bu akıllı saatler, 15 dakikalık bir şarj dolumuyla da bir günü rahatlıkla çıkarabiliyorlar.

 

Oppo Watch, cihaz tasarımında kullandığı arayüz tasarımında da Apple Watch’a benzeyen bir Android tabanlı işletim arayüz ile çalışıyor. Öte yandan cihaz, standart bir akıllı saatten beklediğiniz birçok özelliği sizlere sunabildiği gibi bununla beraber güç tasarrufu konusunda da oldukça uzunca sürelere kadar sizlere kullanım sağlayabilmekte.

An itibariyle Oppo markasının fiyat ve performans konusunda oldukça başarılı bir yol izlediğini söyleyebileceğimiz Oppo Watch akıllı saati, farklı boyut seçenekleri ile e-ticaret sitelerinde satışa sunuluyor. Oppo Watch’un 41 mm’lik versiyonu 1.799TL fiyat etiketine sahipken; diğer bir model olan 46mm’lik Oppo Watch modeli, 2299TL fiyat etiketi ile kullanıcılarıyla buluşacak.

 

 

İlişkili Yazılar