Apple Tüm Hizmetlerin Bir Arada Olduğu Apple One’ı Duyurdu

Apple markası bugünkü etkinliğinde yeni teknolojilerinin yanında ayrıca tüm hizmetlerinin bir arada bulunduğu Apple One adını verdiği servis paketini duyurdu.

Apple, kullanıcıları uzun bir süredir bekledikleri COVID-19 sebebiyle bugüne ertelenmiş olan büyük etkinliği ile beraber birçok yeni teknoloji ürünlerini tanıttı. Dev teknoloji markasının yeni ürünlerinden olan Apple Watch Series 6 ve bunun yanında Watch SE Apple One tanıtıldı. Yeni paket, Apple’ın bünyesindeki tüm hizmetlerin bir arada bulunduğu servis oldu.

Şirketin yeni hizmet paketi ise toplamda üç farklı ödeme planı ile kullanıcılarını bulurken bunun yanında Apple One’ın en ucuz paketi “Individual” planı olurken, en pahalı planı ise “Premier” planı olarak adlandırılmış durumda. Apple firmasının fiyat sıralamasında orta seviyelerde yer alan “Family” planı ise Individual planının sunduğu hizmetlerin daha fazla kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olacak.

Apple One Individual planının fiyatı ayda 14,95 dolar (yaklaşık 110 TL) olarak belirlenirken fiyat etiketiyle alıcı bulacak. Oluşturulmuş olan planlar içerisinde kullanıcılar, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolamasına erişebilecekler.

Apple One Family Planı Bizlere Neler Sunuyor?

Apple One Family planı ayda 14,95 dolar olarak fiyatlandırıldığını dile getirmiştik. Bu plan, Individual planında bulunan hizmetlerin tümünü aynı şekilde sunarken bunun yanında ailede yer alan Apple kullanıcılarının hizmetlerden tek plan kapsamında yararlanabilecek ve iCloud depolama alanı bu plan doğrultusunda 200GB’a kadar yükseliş gösterebilecek.

Apple One Premium Planı Kullanıcılara Neler Sunuyor?

Apple One paketlerinin en pahalısı olarak oluşturulan “Premium” planı, ayda 29,95 dolar fiyat etiketine sahip olurken ülkemizde şu anda 220TL fiyat bandında satış yapacak. Bu fiyat etiketine sahip olan Apple One Premium planı, diğer planlarda bulunan tüm servislerin yanında ayrıca Apple News+ ve Apple Fitness+ aboneliklerine sahip olacak ve bununla beraber toplamda 2TB’lık iCloud depolama alanına sahip olabilecekler.

softmvh.com

İlişkili Yazılar