Apple, Akıllı Saatleri İçin İki Yeni Kordonunu Tanıttı

Apple firması geçtiğimiz tarihlerde yapmış olduğu etkinliği ile beraber Apple Watch Series 6 akıllı saatlerinin tanıtımını yapmıştı. Öte yandan akıllı saat için biri de örgü olan iki yeni kordonunu ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde teknoloji devi Apple, bu yılın en büyük etkinliklerini oluşturmuştu. Bu etkinlikten beklentilerini pek de karşılayamayan Apple firması, buna rağmen yeni bir akıllı saati olan Watch Series 6’yı genel olarak olumlu tepkiler ile tanıtmıştı.

Apple bu yeni akıllı saatini tanıtmasının ardından şimdi ise birbirinden farklı iki kordonunu ortaya çıkardı. Tek parça olarak tasarlanan bu kordonların birisi silikon malzemeden tasarlanırken, diğer kordon ise örgü malzeme kullanılarak üretilmiş durumda.

Apple, tasarladığı kordonları tek bir parçadan oluşturmuş diyebiliriz. Bu durum ise kordonların klasik spor bileklikleri gibi tek bir yuvarlaktan oluşturduğu anlamına geliyor. Oluşturulan bu kordonlar tam 9 farklı boy seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bileğinize en uygun kordonu seçmeniz oldukça kolay.

Bunların yanında şirket, hangi boy kordon sipariş edilmesi gerektiği konusunda internet sitesine bir boy rehberi hazırlamış durumda. Bu rehberi indirip çıktısını alarak kaç numara kordon sipariş etmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Apple’ın oluşturduğu kordon boyu seçeneklerinde olası bir durumda bileğinize göre bir boy seçeneği bulamamanız durumunda firma bununda önlemini almış durumda. Böyle bir durumda bileğiniz için daha küçük olan bir numarayı sipariş vermek daha sıkı oturan bir saatinizin olmasına kolaylık sağlayacaktır. Böylece ölçümler daha doğru bir şekilde seçilebilir demek mümkün. Öte yandan bileğinizden daha büyük numaralı kordonu seçmek bileğinizde daha rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Solo Loop adı verilen silikon kılıflar, toplamda 7 farklı renkte üretilirken, fiyatına bakıldığı zaman 49 dolar gibi bir fiyatla bizleri karşılıyor. Bunun yanında açıklanmış olan bu kordonlar iki alternatifinden çok daha ucuz olacak. Piyasaya ilk sunulduğunda bu kordonların kırmızı renkli olanları maalesef ki tanıtılmayacak. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki kordonların bileğinizi terletmesi gibi bir durumda şirket, tasarım da ufak delikli hava alan tasarımı kullanmış demek mümkün. Diğer ikinci kordon modeli olan Örgü kordon tasarımı 99 dolardan satışa sunulmayı bekliyor.

 

 

işletim sistemleri

İlişkili Yazılar