Epic Games Store’da 32TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store üzerinden oldukça kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunulan oyunlar köşesinde bugün RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition bulunuyor. Oyunun satış fiyatının 32 TL olduğunu ve kendine has bir kitlesi olan bu oyun Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyun listesinde yerini almış durumda.

Epic Games Store’un 2019 yılının sonlarına doğru başlattığı bir etkinlik beraberinde birçok pahalı ve oldukça popüler oyunların ücretsiz olarak dağıtıldığı etkinliğin bu haftaki ismi RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition oldu. Bu kampanyanın 2020’nin başlarına kadar devam edeceği söylenmekteydi. Ancak firmadan bir açıklama gelmeden bu etkinlik hala devamlılığını sürdürüyor.

Platformda ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş oyunların başka platformlarda zaman zaman oldukça yüksek bedellere satılması oyun severlerin ilgisini bir hayli çekiyor. Öte yandan Epic Games, şimdi normal fiyatı 32 TL olarak satışta olan RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition adlı oyunu oyun severlere ücretsiz yaptı.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition’ın Konusu Nedir ve Nasıl Bir Oyundur?

RollerCoaster Tycoon 3, esasında daha öncesinde birçok oyuncunun elbet karşılaştığı oyundur diyebiliriz. Bir hız treni inşa ederek para kazanmayı amaçladığımız bir yapımdı. Öte yandan yeni versiyonda ise oyuncuların lunaparklarını daha da zenginleştirmesini sağlayacak ve bununla beraber pek çok türde oyuncakları ve beraberinde öğeler de oyun içerisinde yer almakta. Oyunun amacı ise en iyi lunaparkı kurabilmek ve dilediğiniz gibi inşa ettiğiniz lunaparkınız ile daha fazla insanı lunaparkınıza çekmek, yeni öğeler ekleyerek ziyaretçi sayınızı artırmaktır diyebiliriz.

Oyunun geliştiricisi Frontier Development firmasının açıklamasına göre oyun içerisinde 300’den fazla lunapark ekipmanı yer almaktadır. Bunlara ek olarak 500’den fazla dekoratif ürün, 20’den fazla hayvan ve 60’dan fazla dükkan yer alıyor. Oyun içerisinde sağlanan bu öğeler ve eklentiler sayesinde hayallerinizdeki lunaparkı kurabilmeniz oldukça kolay. Şehir ve ülke kurma oyunlarını seven oyuncuların oldukça hoşuna gidecek olan bu oyunu kaçırmamakta fayda var.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition’ın Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: Çift çekirdekli
  • Ekran Kartı: 256 MB Ekran Kartı Belleği / Intel HD 4000
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB boş alan

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: Intel i3 İşlemci
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX560
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB boş alan

 

İlişkili Yazılar