OnePlus 8T’nin Kamera Tasarımı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kılıf üreticisi dev firma olan Case-Mate, OnePlus’ın gelecek günlerde tanıtmayı planladığı en yeni akıllı telefonu 8T için yeni görüntüleri yanlışlıkla paylaştı. Paylaşılan görüntülerde, akıllı telefonun dörtlü arka kamera kurulumu ile geleceği ve bunun yanında kamera tasarımının nasıl olacağını bir kez daha doğruladı.

Geçen aylarda en yeni amiral gemisi olan OnePlus 8 ailesini akılı telefon pazarına dahil eden Çin merkezli dev akıllı telefon üreticisi OnePlus, yılın ikinci amiral gemisini de akıllı telefon piyasasına tanıtmaya hazırlanıyor. OnePlus 8T adında tanıtılması beklenen bu akıllı telefonun ekim ayının ortalarına doğru akıllı telefon pazarına katılacağı öngörülüyor. Öte yandan resmi tanıtıma 10 günden fazla zaman olsa da bunun yanı sıra cihaza dair birçok bilgi de ortaya çıkıyor.

Telefona dair daha önceki sızıntılarda OnePlus 8T’nin birçok donanım özelliği ve tasarım detayı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefonun arka kamerasına dair bilgiler ortaya çıktı. Dev telefon kılıfı üreticisi firma olan Case-Mate tarafından yayınlanmış olan görüntüler ile beraber OnePlus 8T’nin dörtlü arka kamera kurulumu ile piyasaya sunulacağı doğrulanmış oluyor.

OnePlus 8T’ye yönelik daha öncesinde ortaya çıkan dedikodular, telefonun 64 MP’lik bir ana kamera ile geleceği yönündeydi. Lakin, görüntülerin geldiği yer, Çili firmanın yeni amiral gemisinin 64 MP’den ziyade 48 MP’lik bir ana kamerayı içerisinde barındıracağını gösteriyor. Bunun yanı sıra cihazda 16 MP’lik bir ultra geniş açı sensörü ile beraber 5Mp’lik derinlik sensörü ve 2 MP’lik makro sensör olacağı da aktarılan bilgiler arasında.

Öte yandan görünen özelliklerden kısaca bahsetmek gerekişe telefonun 120 Hz ekran tazeleme hızının yanında 6,55 inç büyüklüğünde de ekran paneline sahip olacak.

Donanım noktasında gücünü Snapdragon 865’ten alırken 8GB RAM ile beraber geleceği bilinen bilgiler arasında. Bunun yanı sıra 65 W değerinde hızlı şarj özelliği de beraberinde gelecek.

 

 

 

windows 10 education ürün anahtarı satın al

İlişkili Yazılar