Realme, Smart Cam 360’ın Tanıtılacağı Tarih Netleşti

Son zamanların en dikkat çeken teknoloji markalarından birisi haline gele Realme, ilk ev güvenlik kamerası realme Smart Cam 360°’ın tanıtılacağı tarih netleştirildi. Şirketin Xiaomi’ye rakip olacağı bu en yeni ürünü ile beraber 7 Ekim’de düzenlenecek olan etkinlikle beraber tanıtılacak.

Daha çok piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla beraber tanıdığımız Çin’li teknoloji markası olan Realme, son dönemlerin ürün gamını bir hayli genişletmiş durumda. Bu konuda akıllı teknolojik ürünleriyle beraber hizmet veren marka bu sefer de karşımıza realme Smart Cam 360° ile çıkıyor.

Ürünün tanıtım tarihi paylaştığı bir posterle duyuran geliştirici firma, tanıtım için 7 Ekim Çarşamba gününü işaret etti. Öte yandan yapılacak olan etkinlikle beraber yeni ürünlerinde tanıtılması bekleniyor.

 

Realme firmasının paylaşımda bulunduğu tanıtım görseli ile beraber 360 derecelik kameranın tasarımı da böylelikle ortaya çıktı. Realme’nin ilk ev güvenlik kamerası olarak piyasaya sunulması beklenen realme Smart Cam 360°, kameranın yer aldığı siyah bölgenin dışı polikarbonat bir gövde ile dizayn edilmiş.

Bununla beraber teknoloji dünyasıyla paylaşılmış olan görselde cihazın güç kablosunu göremediğimizden cihazın nasıl şarj olduğunu veya pilinin kapasitesinin ne olduğunu da bilemiyoruz. Realme,’nin bu 360 derecelik ev güvenlik kamerasına dair hala net bir özellik bilinmese de uygun fiyatlı olacağı, hareket algılama özelliği olacağı, depolama genişletme desteğine sahip olacağı ve gece görüşünün olacağını söylemek mümkün.

Realme firmasının ilk ev tipi güvenlik kamerası olan realme Smart Cam 360°, Xiaomi’ye büyük rakip olacak diyebiliriz. Bunun yanında Xiaomi markasının 300 TL bandında birçok ürünü mevcut bu durum ise realme’nin benzer bir satış fiyatı politikası uygulamasına sebebiyet veriyor.

 

office 2013 pro anahtarı satın al

İlişkili Yazılar