Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Türkiye’ye Geliyor İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE akıllı saatlerinin ülkemizdeki satışa sunulacağı tarihi 12 Ekim olarak planlanırken cihazın fiyatı ise şaşırttı.

Dünyanın en büyük teknoloji markaları sıralamasında en üst sırada yerini alan Apple, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği lansman etkinliği ile beraber yeni akıllı saatlerini de tanıtmıştı.

Cihazların tasarım konusunda geçtiğimiz yıl tanıtılmış olan Apple Watch Series 5’e kıyasla çok fark içermeyen bir tasarıma sahip olan cihazlar, şu anda ön sipariş ile beraber satın alınabilmekte. Apple Watch Series 6’nın Türkiye’deki çıkış tarihi ve fiyatı da beraberinde belli oldu.

Apple Watch Series 6 için yayınlanmış olan ürün sayfasına baktığımızda Apple’ın bu yeni nesil akıllı saati 12 Ekim tarihinde Ülkemizde satışa sunulmuş olacak. Bunun yanı sıra cihazların özelliklerine tekrar göz gezdirecek olursak, 40mm ve 44mm olmak üzere iki ayrı boyutla çıkış yapacak cihazlar; altın, uzay grisi, kırmızı ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneğine sahip. Peki bu tasarım harikası akıllı saatlerin fiyatları ne olacak?

Apple Watch Series 6, 40mm’lik versiyonu için 3.799TL, fiyat etiketine sahip olurken, bir diğer model olan 44mm, 4.049TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkmış durumda.

Apple markasının bunların yanında iki farklı modele sahip uygun fiyatlı akıllı saat de bulunuyor. Apple Watch SE ismiyle teknoloji dünyasına çıkış yapan bu akıllı saatin 40 ve 44mm’lik iki farklı modeli mevcut. Apple Watch Series 6 gibi 12 ekim tarihinde satışa sunulacak olan bu akıllı saatin 40mm’lik modeli 2699 TL, 44 mm’lik versiyonu 2949TL fiyat etiketiyle tüketiciyle buluşacak.

 

İlişkili Yazılar