Xiaomi Türkiye, Resmi Çevrimiçi Mağazasını Açtığını Duyurdu

Çin merkezli teknoloji markası olan Xiaomi, nihayet Türkiye’deki resmi çevrimiçi mağazasını hizmete sundu. Bununla beraber şu an için firmanın açıklamalarına göre halihazırdaki dar ürün pazarını web sitesi ile beraber yakın bir zamanda daha da zenginleştirmeyi hedeflediğini dile getiriyor.

Dünyanın en çok satan akıllı telefon markalarından birisi olmayı başaran dev firma Xiaomi, fiyat/performans açısından başarılı denilebilecek ürünleri ile beraber Türkiye’nin en popüler teknoloji markaları arasında yer almakta. Bunun yanında şu ana kadar Türkiye faaliyetlerini buradaki teknoloji markalarıyla beraber gerçekleştiren firma, bugün itibarıyla Türkiye’deki resmi çevrimiçi mağazasını açtığını belirtti.

Türkiye’deki Xiaomi kullanıcılarının yanı sıra ilk kez Xiaomi ürünleri satın almayı düşünen kullanıcılar diğer çevrimiçi ve perakende satış siteleriyle beraber bir de mishoptr.com sitesinden de alışverişlerine devam edebilecekler. Öte yandan belirtmek gerekiyor ki Xiaomi, mishoptr.com sitesinden alınan ürünlerin Xiaomi Türkiye garantisi kapsamında olduğunun altını çiziyor.

Şu an için mishoptr.com web sitesine giriş yaptığınız anda akıllı telefonlardan sadece Mi 10, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9, Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 Pro modellerini görebilmeniz mümkün. Bunun yanında ilerleyen dönemlerde ise daha fazla akıllı telefon modelinin Xiaomi Türkiye çevrimiçi mağazasında görebilmeniz mümkün duruyor.

Mishoptr.com sitesinde akıllı telefon modellerinin yanında araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, kablosuz kulaklıklar, şarj cihazı ve powerbankler, akıllı telefon aksesuarları, LED aydınlatmalar, elektrikli scooterlar, kameralar, multimedya cihazları, akıllı saat ve bileklikler, sensörler, banyo ürünleri, mutfak ürünleri, çantalar, hava temizleyiciler ve süpürgeler de görebilmeniz mümkün.

Mishoptr.com sitesi için yapılan açıklama da ise: “Türkiye’ye resmi olarak giriş yaptığımızdan bu yana, yerel iş ortaklarımızla iş birliklerimizi güçlendirmek, satış kanallarımızı genişletmek için çok önemli çalışmalar yürüttük. Tüm bu çalışmalarımız Türkiye’de büyümemizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir temel oluşturdu. 2020 yılının ilk yarısındaki büyümemiz; donanım, internet hizmetleri ve yeni perakendeyi bir araya getiren güçlü “triatlon” iş modelimizi bir kez daha kanıtladı.

Şimdi de mishoptr.com’un açılışıyla Xiaomi kullanıcılarına yeni bir kanaldan daha seslenmeye hazırlanıyoruz. Mishoptr.com, tüketicilerin yüksek performanslı Xiaomi ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşabileceği bir kanal olacak.” ifadelerine yer verildi.

 

windows 10 pro key satın al

İlişkili Yazılar