Filmin Konusuyla Film Bulma Sitesi

Film konusunu yazarak film bulma sitesi olarak ön plana çıkarılan pek çok çalışma var. Yapımlarla ilgili hayranı olduğunuz pek çok filmlere ulaşmanızı sağlıyor. Peki ama nasıl çalışıyor? Gelin inceleyelim ve bu siteye bakalım. Sitemizin ismi What İs My Movie olarak ön plana çıkıyor. Peki ama bu film sitesi nasıl kullanılır?

Film sitesi olarak ön plana çıkarılan şeylerden birisi de bu sitenin içeriği oluyor. Bu film sitesi Türkçe hizmet vermiyor. İngilizce çalışıyor. Arama motorunu kullanmak için de zaten üst düzey bir İngilizceye ihtiyaç yok. Film konusu yazarak film bulma alanında önemli bir çalışma üreten bu site sizin de işlerinizi kolaylaştıracak diyebiliriz.

What İs My Movie nasıl kullanılır?

What is my movie olarak ön plana çıkarılan siteyle ilgili olarak söyleyecek çok fazla şey var. Film ismi ve benzeri birçok anahtar kelime ile arama yapabilir ve film listeleme konusunda çözümleri ön plana çıkarabilirsiniz. What İs My Movie sitesinde Türkçe dil desteği olmadığı için bu konuya dair pek çok seçeneği kullanabiliyor ve incelemeye başlayabiliyoruz. Gelin bu siteye detaylı olarak bakalım.

  • Kural 1: “What is my movie” internet sitesine ulaşın.
  • Kural 2: Ana menüde bulunan arama çubuğuna istediğiniz bilgileri İngilizce olarak yazın ve Search tuşuna basın.,

Aklınızdaki bir filmi İngilizce olarak tarif etmek için aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz. Bu sayede çok daha rahat bir kullanımla sitenin içeriğine göz atmış olursunuz ve sizin için ürettiğimiz bütün yenilikleri kendi içinde değerlendirmiş olursunuz. Geç kalmayın ve site içeriklerine çok daha hızlı bir şekilde göz atmaya başlayın.

İlişkili Yazılar