Yeni Seat Leon’un Türkiye Fiyatı!

İspanyol markası olan Seat Leon, ülkemizde ekol bir marka ve geçtiğimiz yılın mart ayında yeni nesil araç tanıtılmıştı ve ülkemizdeki satış fiyatları da açıklandı. Bu ürünün 1.5 TSI 130 HPI 6 ileri manuel şanzımanlı fiyatı 231.500 TL olarak ön plana çıkarılıyor. Bu fiyat da başlangıç fiyatı olarak ön plana çıkıyor. Bu yüzden de dördüncü nesil yapıda çıkarılan ve üretilen bu ürünler ön plana çıkarılan yapılarıyla çok daha farklı bir hizmetle ilgili çözümler üretiyor diyebiliriz.

Modellere baktığımız zaman çok daha keskin hatlara sahip olduğu görülüyor. Türkiye üzerinde ilk etapta FR paketiyle satışa sunuluyor bu araç ve 1.0 TSI 110 HP Style ve hibrit modelleri de bulunuyor. Bu ürünler de konfor ve şıklık ön plana çıkarılarak satışa sunuluyor. Bu yüzden pek çok farklı fiyat seçeneği için detayları kendine göre kullanabilirsiniz.

Otomatik vites seçeneklerine baktığımız zaman hafif hibrit modeller de kendine has bir tarza sahip. 48V lİ-ON batarya yapısıyla gelen bu ürün, yakıt tüketim ve emisyon değerlerinde de büyük bir iyileşme sağlıyor. Araçlarda kalkış esnasında destek sağlıyor ve bu sayede çok daha seri bir kalkış oluşuyor. Serbest sürüş modu da süzülmeye imkan veriyor.

Seat Leon 2021 Fiyatları 

Yeni Seat Leon, 1.5 TSI 130 HP 6 ileri manuel şanzıman ve FR paketiyle 231.500 TL’lik başlangıç fiyatından Türkiye bayilerindeki yerini aldı. 1.0 TSI Style ile 1.0 eTSI DSG Style Plus şubat ayı içerisinde; 1.5 eTSI motor seçeneği ve XCellence donanım paketi ise yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

İlişkili Yazılar