25 Liralık Simülasyon Oyunu Steam’de Ücretsiz! İndirmek İçin Tıklayın!

Steam, kendine has bir tarzda yaptığı çalışmalarda Ultimate Epic Battle Simulatör isimli oyunuyla gözleri doldurmaya devam ediyor. Bu oyunu ücretsiz olarak sunacak olan Steam, herkese hediye şeklinde bir çalışmanın da sözünü veriyor adeta. Bu yüzden de yapılacak olan çalışmaları ve güçlü yenilikleri kendinize göre kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.  Oyunun amacı aslında çok basit. Dilediğiniz asker gruplarını savaştırarak onlar için geniş bir kategori seçeneği oluşturuyorsunuz ve askerlerle tavukları bile karşı karşıya getirebiliyorsunuz.

Düşük sistem gereksinimleriyle oldukça eğlenceli bir oyun!

Bu oyun düşük sistem gereksinimleriyle gayet eğlenceli maceralar yaşayabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha etkili bir oyun dünyası ile kendinizle ilgili seçenekleri kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Herkes için daha dengeli, daha keyifli ve profesyonel bir yapıda ilerleyen bu oyunları da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bir bakmanızda fayda var diyebiliriz.

Oyun tamamen Valve tarafından yapılmış. Bu yüzden de Valve tarafından geliştirilen ve özellikle de Epic Games gelene kadar sektörde tekel haline gelen çevrimiçi oyun platformu Steam, uzun bir süre sonra yeni bir kampanya başlattı. Platform, bu kampanya dahilinde fiyatı 25 TL olan Ultimate Epic Battle Simulator isimli oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Dileyen oyuncular, 1 Şubat’a kadar bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

2017 yılında Brilliant Game Studios tarafından piyasaya sürülen Ultimate Epic Battle Simulator, adından da anlaşılabileceği gibi bir simülasyon oyunu. Kendi kurallarınızı oluşturarak savaş meydanlarına ineceğiniz bu oyunun dikkat çeken yanı, herhangi bir sınırlamasının olmayışı. Şöyle ki; dilerseniz bir grup Romalı ile tavukları (gerçekten tavukları) savaştırabiliyorsunuz. Benzer bir şekilde ortaçağda yaşamış olan bir grup asker ile İkinci Dünya Savaşı’nda görev alan askerleri de karşı karşıya getirebilirsiniz.

İlişkili Yazılar