Sony Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı! Hemen İndirebilirsiniz!

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre güncel olarak hediye ücretsiz oyunlar karşımıza çıkmaya başladı. İnsanların beklentilere göre ön plana çıkardığı bazı oyunlar vardır. Bu oyunalrla ilgili olarak abonelerin karşısına ücretsiz hediyeler sunan Sony, yeni PS konsolları için de bir güzellik yapmayı planlıyor.

Sony, PlayStation Plus abonelerinin şubat ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Yapılan açıklamalarda, bu ay da üç oyunun ücretsiz olarak sunulacağı ifade edildi. Bu oyunlar ise Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition ve Concrete Genie.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, PlayStation sahiplerinin daha fazla oyuna ulaşmasını sağlayan PlayStation Plus isimli ücretli bir abonelik sistemine sahip. Şirket her ay, bu sisteme abone olan oyunculara bazı oyunları, herhangi bir bedel ödemeden oynamalarına imkan tanıyor.

Şirket şimdi, PlayStation Plus sahiplerinin şubat ayında ücretsiz olarak oynayacakları oyunları açıkladı. Ne yazık ki bu ay da ultra popüler bir oyun verilmeyecek.

İşte Şubat ayındaki ücretsiz oyunların listesi!

  1. Destruction AllStars

Destruction AllStars

  1. Control: Ultimate Edition

 

Control: Ultimate Edition

  1. Concrete Genie

 

Concrete Genie

İlişkili Yazılar