Elon Musk, Clubhouse Yayınının Saatini Açıkladı!

Dünyaca ünlü yatırımcı ve girişimci Elon Musk, yeni nesil sosyal medya platformu olan Clubhouse ile ilgili bir yayın gerçekleştirmeyi düşündüğünü söyledi ve bunu Twitter adresinde detaylı olarak açıkladı. Bu konuda yaptığı çalışmaları ve yayın saatini twitter üzerinden açıklayan Elon Musk, bu sürece dair de etkili bir yaklaşım ve beklenti üzerinde duruyor.

Son günlerin yeni trendi olan sosyal medya platformu Clubhouse, hızlı yükselişine devam ediyor. Şu anda sadece iOS cihazlarda davetiye ile üye olabildiğiniz platform, pek çok insanın merak ettiği bir yer halini aldı. Platformun içerisindeki kullanıcılar düşünürsek bu merakın nedenini rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Eğer bu sabah 9’a kadar Clubhouse’a bir davetiye kodu bularak üye olabilirseniz, Elon Musk’ın gerçekleştireceği canlı yayına katılabilirsiniz. Musk’ın yayında kripto para, Reddit olayları, SpaceX görevleri ve daha pek çok şey hakkında konuşması bekleniyor. Clubhouse canlı yayını buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu bölümle ilgili olarak ön plana çıkarılan pek çok çalışmayı rahatlıkla görebilir ve ön plana çıkabilirsiniz. Sizinle ilgili daha detaylı, etkili ve yoğun kullanım sunan bir çözümü kendiniz de kolaylıkla kullanın ve ön plana çıkarmaya devam edin. Aşama aşama yenilenen ve büyüyen bir yapıda herkes adına bir denge ve yenilik yeterli olacaktır.

İlişkili Yazılar