LinkedIn Yeni Bir Özellik Getiriyor! Türkleri De İlgilendiriyor!

İş dünyası üzerinde sürekli gelişen ve güncel olarak kullanılmaya devam edilen sosyal medya konusuna önemli bir çalışma sunan LinkedIn için söyleyecek çok fazla güzel şey var. Profesyonellerle iletişime geçilmesi açısından önemli bir yenilik sağlayan bu site, kaliteli bir şekilde ilerleme sunuyor ve LinkedIN için oldukça farklı bir yapıda çalışma sunuyor. Kullanıcı dostu bir şekilde çalışmalarını sürdüren bu site için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Peki ama ne gibi yenilikler geldi? Gelin isterseniz bir de ona göz atalım.

LinkedIN için şu özellikler geldi! Yorumları kısıtlayabiliyorsunuz!

İstemediğiniz kişilerin yorum yapmasını engelleyebiliyorsunuz. Yani burada kimin size yorum yapmasını istiyorsanız o kişi size yorum yapıyor. Bu yüzden kimlerin yorum yapabileceğini de rahatlıkla seçmiş ve ön plana çıkarmış oluyorsunuz. Bu tarz bir çalışma ile ön plana çıkarılan her bir yeni duyuruyu ve beklentiyi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Twitter yapısına göre daha farklı ve kısıtlı bir kullanım alanı sunsa da, kullanıcıların kendi hesaplarını çok daha fazla kontrol edebilmeyi öğrenmek ve görmek istiyor. Buna ek olarak paylaşımlarınızı kimlerin görebileceği gibi seçenekler de ön plana çıkarılıyor. Bu tarz durumlarda sessize alma gibi özellikler de ön plana çıkarılıyor ve karşımızda yer alıyor.

Sessize al özelliği ilgi çekti!

Akışınızda bulunan bir kişiye sessize alabiliyorsunuz. Bu sayede bu özellikleri kullanabilmek için önemli ölçüde bir yenilik organize etmiş oluyorsunuz ve sizinle ilgili çalışmaları da bu süreçlerde ön plana çıkarmış oluyorsunuz. Bizim önerimiz bu süreçlerin hepsini kendinize göre en iyi seviyelerde kullanmanız olacaktır.

Engelleme ve benzeri çalışmalara dair ön plana çıkarılacak olan her türlü yapıyı ve beklentiyi kendinize göre kulllanabilir ve organize edebilirsiniz. Yeni özellikler sayesinde ortaya çıkarılan her bir beklentiyi ve süreci de rahatlıkla incelemeye başlayabilirsiniz.

İlişkili Yazılar