Google Karanlık Mod İle Geliyor!

Google, aramalar için yeni bir karanlık mod hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Bu özellik, Google’a ait arama sayfası ile sonuçların listelendiği sayfanın, karartılmasını sağlıyor. Test edilen özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor.
ABD merkezli teknoloji devi Google, arama motoru için karanlık tema özelliğini test etmeye başladı.

Kendine ait bir tema tasarımı sunacak olan Gogole, özellikle yeni duyuruları ile de hizmetleri ön plana çıkarmaya başlamış gibi görünüyor diyebiliriz. Windows ve macOS kullanıcıları üzerinden gerçekleştirilen test, Google ile arama yapmaya çalışmanız durumunda hem ana arama sayfasını hem de arama sonuçlarına ait sayfaları karartıyor. Arama motoru, simsiyah bir ton yerine koyu gri renge bürünüyor.

Yeni özellik şuan test aşamasında!

Yeni yapılan özellik şuan için test aşamasında diyebiliriz. Az önce de belirtmiş olduğumuz gibi Google Aramalar’ın karanlık modu, şu an için test aşamasında. Yani bu özellik, şu an için tüm kullanıcılar tarafından deneyimlenemiyor. Ayrıca kullanıcılardan gelen geri bildirimlere baktığımızda; Google’ın bildirimini reddeden kullanıcıların, bir daha bu bildirimi almadıklarını görüyoruz. Yani yukarıdaki bildirimi görürseniz, teklifi reddetmeden önce iyice düşünün.

Karanlık mod ile ilgili olarak pek çok şeyin ön plana çıkacağını rahatlıkla söyleyelim ve sizler için de beklentileri ön plana çıkaralım. Hep birlikte çok daha etkili ve çok daha güçlü bir çalışmaya ulaşmak için geç kalmayın ve seçeneklerin tamamını ön plana çıkarmaya devam edin. Zaman kaybetmeyin ve sonuçları, çözümleri ve fırsatları da bu süreçlerde kullanmaya başlayın.

 

İlişkili Yazılar