Apple Kablosuz Şarj Konusunda İleri Gitmeyi Başardı! Yeni Teknoloji Geliyor!

Apple markasının gün içerisinde gerçekleştirdiği canlı etkinlikle beraber birçok ürün tanıtıldı. Bu ürünlerin arasında kablosuz şarj performansını arttırabilen MagSafe’de yer aldı. MagSafe, ayrıca yeni IPhone modellerine aksesuar takılması için de bir çözüm niteliğinde oldu.

Dünya devi teknoloji markası Apple, uzunca bir süredir beklenen etkinliği gün içerisinde canlı olarak gerçekleştirdi. Bununla beraber birçok ürünün de tanıtıldığı etkinlikte eşsiz ürünlerde yerini almıştı. Öte yandan dev şirketin, etkinlikle beraber tanıttığı ürünlerin arasında ilk defa gördüğümüz kablosuz şarj performansını arttırabilen MagSafe’de bulunuyor.

Şirketin en yeni 15 W kablosuz şarj desteği sunan MagSafe sistemi, etkinlikle beraber tanıtılan en yeni IPhone modelleri olan IPhone 12’lere de dahil edilmiş durumda. Öte yandan MagSafe, kablosuz şarjı kolaylaştırmakla kalmayarak bunun yanında IPhone 12 modellerine diğer Apple ürünlerini de yerleştirmenizde kolaylık sağlayacak.

IPhone 12 modellerine sahip olacak kullanıcılar için kablosuz şarj konusunda yardımda bulunmak isteyen Apple, MagSafe ile beraber telefon koruyucularına eklenen mıknatısla beraber daha da fazlasını sunabilecek. Öte yandan IPhone 12 kullanıcıları bu mıknatısla beraber telefonlarını kablosuz şarj konusunda bir hayli rahatlatmış olacak.

Tanıtılan yeni cihazın doğru bir şekilde kablosuz şarj olabilmesiyle beraber verimlilik de beraberinde artış gösterecek. Bununla beraber telefonun şarj süresi küçük sorunlarla karşılaşmadan kısalabilecek. Öte yandan kullanıcılar, mıknatısla beraber Apple’ın cüzdanını IPhone 12 cihazlarına yerleştirebilecekler.

Tüm bunlarla beraber şirket, ikili şarj noktasına sahip MagSafe Duo Charger adındaki yepyeni ürününü de tanıttı. MagSafe Duo Charger ile beraber kullanıcılar, bir taraftan IPhone 12 akıllı telefon modellerini şarj edebilirken diğer taraftan Apple Watch akıllı saatlerini de beraberinde şarj edebilecekler.

 

İlişkili Yazılar