Redmi Kablosuz Kulaklık Kampanyası Yapıyor!

Redmi, birbirinden uygun fiyatlı ve kullanışlı iki kablosuz kulaklıkları SonicBass ve Earbuds 2c’yi tanıttı. Tam 12 saate kadar kullanım imkanı sunan bu iki kablosuz kulaklıklar, fiyatının yanında teknik özellikleriyle de ilgiyi toplamış durumdalar.

Xiaomi’nin desteği ile kurulmuş olan dev teknoloji firması olan Redmi, bugün düzenlediği bir etkinlik ile beraber yepyeni iki kablosuz kulaklığını teknoloji dünyasına duyurdu. Earbuds 2c, SonicBass adındaki bu iki kablosuz kulaklık, fiyatının yanında tasarımı ve teknik özellikleri ile tüketicinin ilgisini şimdiden çekmiş durumda.

Redmi SonicBass, aslında bir kablosuz kulaklık değil diyebiliriz. Boyun bandı şeklinde bir dizayna sahip olan kulaklık, sahip olduğu kısmi kablolar ile beraber ses iletimi sağlamakta. Öte yandan Earbuds 2c ise isminden de anlaşılabileceği gibi kendine has bir tasarıma mevcut. Kablosuz ve oldukça ufak bir tasarıma sahip olan bu kulaklık da diğer kulaklık gibi oldukça kullanışlı diyebiliriz. Redmi’ye göre her iki kulaklık modeli de IPX4 sertifikasına sahip. Bununla beraber Redmi’nin her iki kulaklığı da 12 saate kadar kullanım imkanı sunmakta.

Redmi Earbuds 2c, mat bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Her iki kulaklık modeli de 43 mAh’lik batarya kapasitesine sahip. Bununla beraber tam 4 saate kadar kesintisiz olarak kullanım imkanı sunuyor. Öte yandan Micro USB ile şarj edilebilen kutunun şarj olma süresi ise 1,5 saat sürmekte.

Redmi, şarj cihazın kutusunun 150 saat bekleme süresine sahip olduğunu ve bunun yanında Bluetooth 5 desteğine sahip olan kablosuz kulaklığın ise tam 10 metreye kadar kesintisiz kullanım imkanı sunduğunu dile getiriyor.

Android ve İOS cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilen Earbuds 2c’nin arama kalitesi özel bir teknoloji ile tasarlanmış durumda. Bunun yanında kullanıcılar Google Asistan desteğini de beraberinde kullanabiliyorlar.

Diğer bir kulaklık olan SonicBass’ın özelliklerine baktığımızda 120 mAh’lik bir pil kapasitesi bizleri karşılıyor. Tıpkı Earbuds 2c’de olduğu gibi SonicBass’da micro USB girişi ile 2 saat süre ile tam şarj dolumu yapabiliyor.

Kablosuz Kulaklıkların Fiyatı Ne Kadar?

  • Redmi SonicBass: 17 dolar (yaklaşık 130 TL + vergiler)
  • Redmi Earbuds 2c: 20 dolar (yaklaşık 160 TL + vergiler)

 

İlişkili Yazılar