Xiaomi Mi 10 Ultra Yeni Fiyatıyla Şoke Edebilir! İşte Mi 10 Ultra Özellikleri!

Xiaomi’nin yarın için planladığı etkinlikte birkaç akıllı telefon modelini tanıtacak. Mi 10 Ultra adında tanıtılacak telefona dair birkaç özellik ortaya çıkmış durumda. Markanın severleri tarafından büyük bir heyecanla karşılanacak bu akıllı telefonun teknik özellikleri ise Geekbench aracılığıyla ortaya çıkmış durumda.
ikitelli escort
Son dönemlerde teknoloji firmaları arasında en çok tercih edilen markalardan birisi olan Xiaomi’nin 11 Ağustos tarihinde bir etkinlikle birçok cihazı tanıtacağına dair haberler dönüyor. Bunun yanında firma, bu etkinlik içerisinde Mi 10 Ultra ve K30 Ultra adında yeni ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmayı planlıyor. Yaşanan bu son gelişme ise Mi 10 Ultra’ya ait Geekbench sonuçlarını bizlere sunuyor.

Xiaomi’nin Mi 10 Ultra adında bir telefon tanıtacağını biliyoruz. Bu cihaz tüm detaylarıyla ortaya çıkmadan ve tanıtılmadan ortaya çıkan bazı özellikleri, oldukça heyecan verici diyebiliriz. Hatta durum öyle bir seviyeye gelmiş durumda ki bu telefon akıllı telefon dünyasına bir ilki bile yaşatabilir.

Geçtiğimiz süreçte ortaya atılmış olan iddialar, bu akıllı telefonun ekran altına gömülü bir ön kamerayla geleceği yönünde. Xiaomi’nin piyasaya sürülmesi planlanan bu amiral gemisi akıllı telefonu, Geekbench’te yapılan işlemci testlerinde ise oldukça büyük puanları kapmış durumda. Tek çekirdekli işlemci testlerinde 901 puana ulaşırken bununla beraber çoklu işlemci testlerinde ise 3275 puanı almış durumda. Öte yandan bu test sonuçları ise, Xiaomi Mi 10 Ultra’da Snapdragon 865+ işlemcinin tercih edildiği ve 16 GB RAM ile de desteklendiğini bizlere açıklıyor. Xiaomi’nin bu yeni amiral gemisi akıllı telefonu, Android 10 işletim sistemiyle birlikte gelecek.

Xiaomi Mi 10 Ultra’yı diğer cihazlardan ayıran en büyük özellikleri ise kamera özellikleri demiştik. Çünkü telefonda bulunan bu görseller, Xiaomi’nin amiral gemisi telefonunda 120x oranında yakınlaştırma yapabildiğini dile getirebiliriz. Cihazdaki diğer kamera özellikleri ise 108 MP ana kamera, 20 MP ultra geniş açılı kamera ve bunun yanında 8 MP telefoto kamera diyebiliriz.

Telefona dair fiyat bilgisi ve renk seçenekleri ise yarın tanıtılacak etkinlikte açıklanacak demek mümkün. Bunun yanında sızdırılan bu özelliklerin daha fazlasına da telefon tanıtıldığında şahit olabilirsiniz.

 

İlişkili Yazılar