Apple iPhone modellerini ne zaman tanıtacak?

23 Haziran 2019 0
reklam

Apple, yakın zamanda olmasa bile birkaç ay içerisinde son model yeni iPhone modellerini tanıtacak. Dünyanın en büyük teknoloji üreticisi konumundaki Apple, giderek artan gücü ve giderek daha fazla artan fiyatları ile dünyada her yıl milyarlarca insanın hayatına dokunuyor.

Apple iPhone en fazla gelir kazandığı ürün grubu olan teknoloji üreticisi giderek daha fazla insanın ilgisini çektiği için daha fazla insan bu cihazlara sahip olmak, bu cihazların daha iyi olduğuna karar vererek iPhone modellerini tercih ediyorlar. Apple, satış politikasında en fazla kar elde etmek için güncellemeler yaparken, teknoloji üreticisinin bu konuda bugüne kadar attığı adımlar bu sene 2019 Eylül ayında yeni Apple iPhone modelleri ile güncellenecek ve yeni cihazlar mevcut cihazlara göre çok daha fazla ilgi çekecek.

Yeni iPhone modellerinde aynı zamanda daha farklı özellikler bulunacak ve daha fazla insan bu cihazları satın almak için gerek taksit, gerek ise peşin alım fırsatlarını cihazlar satışa sunulur sunulmaz yakalayacak. Teknoloji üreticisi giderek daha güçlü iPhone modelleri tanıtmakta.

Bir önceki yazımız olan 13 dakikada %100 şarj eden "Vivo 120W şarj cihazı" duyuruldu! başlıklı makalemizde Hızlı şarj ve Vivo hakkında bilgiler verilmektedir.

29 yaşında olan Emre, Bilim ve Sanat alanında kendisini geliştirmek ve mobil teknolojiler başta olmak üzere birçok konuda araştırma yapmayı seviyor. 2. Üniversite eğitimine devam ediyor.

BENZER KONULAR