LG’nin Uygun Fiyatlı LG W10 Modeli Ortaya Çıktı

15 Haziran 2019 0
reklam

Zor zamanlar geçiren Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin uygun fiyatlı LG W10 modeli ortaya çıktı. İşte LG W10 özellikleri ve çıkış tarihi.

Ülkemizdeki Pazar payını her geçen gün daha da yitiren LG, W kod adında yeni serisi üzerine çalışıyor. LG’nin uygun fiyatlı modellerini barındıracak olan “W” serisinin ilk modeli LG W10 ortaya çıktı.

Uygun fiyat etiketine sahip olacak olan LG W10, parmak izi okuyucusu ve ikili ana kamera sistemine sahip. Alt tarafında 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan W10 sade bir kasa tasarımın sahip.

Su damlası çentikli tasarımıyla yüksek ekran kasa oranı sunan W10, gücünü sekiz çekirdekli 2.0 GHz hızındaki MediaTek üretimi Helio işlemciden alacak. 4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak LG W10 ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmezken, Hindistan’da 215 dolardan satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan OnePlus 6 ve OnePlus 6T Kullanıcılarını Sevindirecek Android Q Müjdesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

29 yaşında olan Emre, Bilim ve Sanat alanında kendisini geliştirmek ve mobil teknolojiler başta olmak üzere birçok konuda araştırma yapmayı seviyor. 2. Üniversite eğitimine devam ediyor.

BENZER KONULAR