OnePlus 6 ve OnePlus 6T Kullanıcılarını Sevindirecek Android Q Müjdesi

15 Haziran 2019 0
reklam

OnePlus’ın son akıllı telefon modelleri olan OnePlus 6 ve OnePlus 6T sahipleri Android Q sürümünün ikinci beta güncellemesini alacak.

Yeni Android sürümü olan Android Q sürümünü çıkışına aylar kala Google beklenmedik bir şeyi yaptı ve ikinci Android Q betasını çıkarttı. Aralarında OnePlus’ın da yer aldığı 12 geliştiriye sunulan ikinci Android Q beta sürümü bugünden itibaren OnePlus 6 ve OnePlus 6T modellerine sunulmaya başlandı.

OnePlus 6 ve OnePlus 6T kullanıcılarına sunulan yeni Android Q beta güncellemesinin neler sunduğu şimdilik bilinmiyor. Eğer ki siz de OnePlus 6 ve OnePlus 6T kullanıcısıysanız Android Q işletim sisteminin ilk güncelleme sürümü ile yolunuza devam edebilir ya da Google’ın sunduğu ikinci geliştirici önizleme sürümünü yükleyip Android Q deneyimize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Son olarak Android Q’nın geliştirici önizleme sürümünün cihazınızdaki tüm verileri sileceği için sürümü indirmeden önce verilerinizi yedeklemenizde yarar var.

Bir önceki yazımız olan Huawei Mate 30 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

29 yaşında olan Emre, Bilim ve Sanat alanında kendisini geliştirmek ve mobil teknolojiler başta olmak üzere birçok konuda araştırma yapmayı seviyor. 2. Üniversite eğitimine devam ediyor.

BENZER KONULAR